1971 yılında şahıs firması olarak Mimar Salih Erbora tarafından mimari tasarım ofisi olarak kurulan Erbora Yapı Endüstrisi A.Ş. bugün ikinci nesil yöneticiler tarafından ağırlıklı olarak inşaat sektöründe faaliyet göstermeye tüm hızıyla devam ediyor.
Mimari tasarım ve mühendislik disiplinlerinde de yetkin kadrosuyla hizmet verirken, 45 yıllık geçmişimizden aldığımız tecrübe ve değerler mirasının yarınlara taşımak için var gücümüzle çalışıyoruz.
Bir yandan her gün yenilenen malzeme teknolojisini takip ederken, her gün yenilerini yetiştirdiğimiz kendi iş gücümüzü projelerimize yansıtıyor, her zaman “Kaliteli Hizmet-Kaliteli Yapı” prensibiyle hareket ediyoruz. Üst düze müşteri memnuniyetini kendimize en önemli hedef olarak belirliyoruz.
Tüm bunların yanında; yeni yaşam alanları inşa ederken, kendimizi topluma, çalışanlarımıza ve çevreye karşı sorumlu hissediyoruz. Yaptığımız tüm yatırımların; doğayla dost, yasal gerekliliklere uygun, yüksek kalitede, en son teknolojiyle donatılmış, güvenli, fonksiyonel ve estetik unsurları bir arada sunan projeler olmalarını hedefliyor ve bu doğrultuda hareket ediyoruz.
Ülkemize ve bugüne kadar gururla taşıdığımız adımıza yakışan projelere imza atabilmek, yeni yatırımlar yapabilmek ve üzerimize düşenin en iyisini yapabilmek adına durmadan ve yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz.